Ruleta Online: Jak Hrát O Skutečné Peníze?

Ruleta Online - Vyhrajte Skutečné Peníze!

Ruleta online zaujímá jedno z hlavních míst v oblasti internetových hazardních her. Ruleta je jednou z her, které si lidé přejí hrát v kasinu. Zvuk točícího se kola, okouzlující a naději přinášející kutálení malé kuličky v kombinaci se nejasným osudem, široký výběr sázek a také štěstěna. To vše se dokonale snoubí v online ruletě v češtině. Za zmínku stojí, že když se rozhodnete hrát ruletu, není potřeba mít léta praxe. Kasino vám jistě poskytne všechny potřebné informace týkající se hry, jejích pravidel a zvláštností.

Nezáleží příliš na tom, zda se chystáte hrát ruletu v kamenném kasinu se vším jeho luxusem a bohatstvím, nebo se prostě rozhodnete hrát ruletu online. V obou případech vám bude poskytnuta ta nejvyšší kvalita her, přičemž ruleta není výjimkou. Každopádně vás po celou dobu hraní budou provázet hromady žetonů a vzrušení.

Hlavním rozdílem mezi ruletou v online kasinu a ruletou ve skutečném kasinu je manipulace krupiéra, protože on je ten, kdo v kamenném kasinu točí dokola a hází malou kuličkou. Při hraní rulety online se všechny operace krupiéra provádějí automaticky. Jediné, co musíte udělat, je stisknout tlačítko Spin a čekat na vaše výhry. Někteří poskytovatelé kasin však dávají hráčům možnost zahrát si živou ruletu. Uvidíte krupiéra prostřednictvím živého obrazu webové kamery, který stojí ve skutečném kasinu se skutečným kolem a skutečnou kuličkou.

NEJLEPŠÍ ONLINE KASINA NA HRANÍ RULETY

  • 20Bet
  • Woo
  • Kajot
  • Spinamba
  • Betor
  • bet365
  • UniBet

PRAVIDLA RULETY ONLINE

Ruleta je velmi stará hra, jejíž počátky sahají až do 17. století ve Francii. Hráči v kamenných kasinech obklopují stůl a sledují, jak se kolo točí. Většina živých stolů pojme přibližně osm lidí najednou a každá sázející osoba sází proti kasinu. Stůl je označen mnoha čísly, která představují čísla na velkém kole, a každé číslo má odpovídající barvu, buď červenou, nebo černou.

Ruleta Online: Jak Hrát O Skutečné Peníze?

Kolo má pro každé číslo otvor na kovovou kuličku, která se při otáčení kutálí kolem kola a po zastavení přistane na jednom čísle. Základní pravidla rulety říkají, že pokud je vaše vsazené číslo to, na kterém přistane kulička, když se kolo zastaví, jste vítěz. Při hraní rulety v online kasinu jste u stolu jen vy a virtuální krupiér. Existuje mnoho nuancí, které je třeba se naučit, pokud jde o možnosti sázení a strategie, ale obecně se snadno naučíte, jak hrát ruletu.

TŘI HLAVNÍ TYPY RULETA ONLINE

V online kasinech najdete tři druhy nabízené rulety – americkou, evropskou a francouzskou. Mezi všemi styly této hry existují drobné rozdíly. V evropské verzi má kolo 37 políček, která zahrnují čísla 1 až 36 a jednu nulu.

V americké verzi má kolo rulety dvě nuly (nulu a dvojitou nulu) namísto jedné, a má tedy celkem 38 slotů namísto 37.

Co se týče francouzské rulety, vypadá stejně jako evropská verze rulety, jen má jinak navržený stůl s názvy sázek psanými ve francouzštině a několik jedinečných pravidel, například La Partage a En Prison. Tato pravidla mohou snížit výhodu kasina na 1,35 %, a proto se jedná o nejvýhodnější typ rulety v kasinu.

VÝBĚR NEJLEPŠÍ RULETY ONLINE V ČESKU

Zatímco výherní šance jsou u všech tří hlavních verzí rulety stejné, liší se v několika aspektech, z nichž některé mohou být pro Čechy důležité:

Vizuální provedení, herní statistiky. Každý stůl má ve skutečnosti stůl, kolo, voliče žetonů a některé pomocné možnosti. Ačkoli fungují podobně, mají odlišné grafické zpracování a zvukové efekty. Kromě toho mohou být viditelné statistiky za několik posledních kol důležité pro výběr oblasti, na kterou vsadit (červená, černá, sudá atd.).

VÝBĚR NEJLEPŠÍ RULETY ONLINE V ČESKU

Limity stolu: V případě, že se jedná o sázky na sázky s limitem, můžete si vybrat z několika možností. U každého stolu jsou stanoveny určité minimální a maximální sázky. Hráč by se měl před hraním rulety o skutečné peníze zamyslet nad svýmii sázkovými zvyklostmi a velikostí svého bankrollu. Některá online kasina nabízejí VIP ruletu pro hráče s vysokými sázkami  a celkově vysokými maximálními sázkami (5000 EUR a více). Nejčastěji je nejnižší sázka 1 € na sektor.

ZÁVĚREČNÉ MYŠLENKY

Ruleta online o skutečné peníze je opravdu zábavou pro skutečné znalce této hry. Můžete si vybrat ze tří hlavních variant (evropská, americká, francouzská) a uzavírat vnitřní a vnější sázky v libovolných kombinacích. ruleta online v češtině vám umožní vyhrát tisíce korun díky vysokým výplatám (36:1 pro sázky Straight Up) a mnoha bonusovým sázkám, které jsou v některých hrách nabízeny. Stolní sázky jsou navrženy tak, aby vyhovovaly téměř každému, a i hráči s vysokými vklady si zde najdou hru, která bude vyhovovat jejich velkému rozpočtu.