Pro partnery

Pokud svým klientům chcete nabídnout atraktivní a kvalitní služby, jsme Vaši lidé. Nebude Vás to nic stát. Stačí, když naše služby doporučíte svým hostům pomocí plakátů, letáků, nebo vizitek na recepci a na pokojích. Další formou propagace je umístění odkazu na Vašich internetových stránkách. Nejcennější ale vždy bude osobní doporučení. My Vás umístíme na naše internetové a FB stránky.

Nabídněte Vašim hostům slevu 10% na naše služby. Na našem plakátu je umístěn slevový kód, který mohou zadat do objednávky.

Zde je text o nás pro Vás

"

Do Jizerek s průvodcem

 

Návštěvníci Jizerských hor mohou nově využít služby profesionálních průvodců sportovních a zážitkových aktivit. Na své si přijdou rodiny s dětmi, senioři, ale i nároční sportovci.

 

Průvodce Fox guide zajišťuje kompletní servis. Plní roli instruktora, zdravotníka a stará se o přípravu veškerého vybavení a o bezpečnost. Součástí zážitku je piknik z vybraných lokálních produktů, výklad o místních zajímavostech a následné zaslání fotografií. Lze využít i služby hlídání dětí. 

 

V letní nabídce aktivit najdete klasiky jako vyhlídkovou jízdu na elektrokolech, splutí řeky na raftu a kanoi, výlet na koloběžkách, nebo nordic walking. Chcete-li zkusit něco nového, je tu zážitková jízda v bikeparku, paddleboarding, střelba z luku a dalších tichých zbraní, paddleboard-jóga, nebo Singltrek pod Smrkem. V zimě se průvodci zaměřují na výuku běžeckého a sjezdového lyžování a fatbike.

 

Navštivte naše centrum v lyžařském areálu Severák. Kompletní info na www.foxguide.cz.

"

Tip: Pokud budete umisťovat naší grafiku na Váš Web, nezapomeňte jí provázat aktivním odkazem na naše stránky (www.foxguide.cz), které se objeví na nové záložce/kartě