O nás

Jsme mladí outdooroví nadšenci z Jablonce nad Nisou a realizujeme se ve všem, co má co společného s pohybem, sportem a přírodou. Po studiu Rekrerologie, která svedla naše kroky dohromady, jsme založili Foxíka, společnost specializující se na zajišťování dětských pobytů a sportovních akcí.

Foxik_bar.png

Stránky, které si nyní prohlížíte jsou prezentací projektu Fox guide, což je takový Foxíkův mladší brácha. Tento produkt vznikl s cílem obohatit nabídku služeb cestovního ruchu v Jizerských horách. Jelikož jsme se zde narodili a známe to tu jako své boty, rádi vám ukážeme zákoutí, která byste jinak minuli. Naší snahou je poskytovat komplexní a profesionální servis. Každý kdo s námi absolvuje nějakou aktivitu, si odnese ne jen zážitek z konkrétní činnosti, ale také přidanou hodnotu v podobě nového pohledu na Jizerské hory, jejich historii, současnost ale i budoucnost. 

O nás

Tomáš Štrégl

Vášnivý lezec a dobrodruh.

Nejraději organizuje nejrůznější herní a sportovní aktivity v přírodě. V zimě ho potkáte na běžkách, nebo sjezdovkách, které aktivně vyučuje. Hroznej fešák a charizmák!

tomas.stregl@foxguide.cz

+420 603 348 643

Honza Telenský

Přes léto se na svět nejraději dívá ze sedla bicyklu a v zimě učí lyžovat děti i dospělé. Rád se toulá krajinou a pozoruje svět kolem sebe. Šikovnej jak kšandy a chytrej jak rádio!

jan.telensky@foxguide.cz

+420 728 277 437