Jak to funguje

Vyberte aktivitu

Každá aktivita má rozdílné parametry

Náročnost

Délka trvání

Velikost skupiny

Vyberte termín

Pokud chcete absolvovat aktivitu individuálně, nebo vám nevyhovuje pevný termín, zavolejte nám. Vytvoříme extra termín pouze pro vás. 

Zarezervujte

Rezervaci a platbu lze provézt online. Aktivitu můžete objednat i telefonicky a na místě zaplatit hotově, nebo kartou. 

+420 736 706 602

Sejdeme se na předem určeném místě

Potřebné informace obdržíte předem. Průvodce zajistí materiál abyste mohli ihned vyrazit. 

Každá aktivita začíná a končí na předem dohodnutém místě. Vždy dostanete informace o možnostech parkování. Průvodce je viditelně označen Fox guide vlajkou, abyste ho nemuseli složitě hledat. Sportovní vybavení je předem nachystáno. Vyhnete se tak dlouhým frontám v půjčovnách. O dalších podrobnostech jako je doporučené oblečení, nebo možnost úschovy osobních věcí, vás budeme informovat emailem, nebo telefonicky. 

Na startu vás vždy čeká krátký úvod o tom, co se bude dít. Nastavíme si základní pravidla bezpečnosti. Dále už se jen necháte unášet krajinou a užijete si čerstvého vzduchu. 

Průvodce je vám vždy na blízku a připraven pomoci v nesnázích. Jedná se o zkušeného instruktora konkrétní aktivity a zároveň seriózního průvodce s kultivovaným projevem. Všichni průvodci zvládají základy první pomoci a jsou vybaveni lékárničkou.

V případě technických komplikací se průvodce promění ve zručného cyklo-mechanika. 

Jelikož se pohybujeme v krásné a zajímavé krajině, máme pro vás připravený výklad plný místních zajímavostí historických souvislostí.

Občerstvení z lokálních produktů

U každé aktivity jsme si pro vás připravili menší piknik složený z toho nejkvalitnějšího a nejchutnějšího, co se v jizerkách vyrábí.

Marmelády z ráje - marmelády a džemy z nejlepšího ovoce.

Koláčkova řemeslná pekárna - neobyčejný žitný chléb. 

LORDY JERKY - libové sušené maso.

Farma Pěnčín - ovčí a kozích bio sýry mnoha chutí.

Moštovna lažany - mošty z Českého ráje vyráběné klasickou metodou.

Malé překvapení od ekologických zpracovatelů levandule. 

Společnostem, které pro své zaměstnance hledají zajímavou a originální firemní akci, jsme připraveni vše zorganizovat na klíč. 

Včetně ubytování a stravy.

O školní skupiny se rádi postaráme na kurzech od jara do zimy. Vyjet s námi můžete na školu v přírodě i na adaptační kurz.

Nabízíme také pobytové příměstské tábory pro děti.