Jak to funguje

Vyberte aktivitu

Každá aktivita má rozdílné parametry

Náročnost

Délka trvání

Velikost skupiny

Vyberte termín

Pokud chcete absolvovat aktivitu individuálně, nebo vám nevyhovuje pevný termín, zavolejte nám. Vytvoříme extra termín pouze pro vás. 

Zarezervujte

Rezervaci a platbu lze provézt online. Aktivitu můžete objednat i telefonicky a na místě zaplatit hotově, nebo kartou. 

Sejdeme se na předem určeném místě

Potřebné informace obdržíte předem.

Každá aktivita začíná a končí na předem dohodnutém místě. Vždy dostanete informace o možnostech parkování. Průvodce je viditelně označen Fox guide vlajkou, abyste ho nemuseli složitě hledat. Sportovní vybavení je předem nachystáno. Vyhnete se tak dlouhým frontám v půjčovnách. O dalších podrobnostech jako je doporučené oblečení, nebo možnost úschovy osobních věcí, vás budeme informovat emailem, nebo telefonicky. 

Na startu vás vždy čeká krátký úvod o tom, co se bude dít. Nastavíme si základní pravidla bezpečnosti a pohybu na zvoleném vybavení. Dále už se jen necháte unášet krajinou a užijete si čerstvého vzduchu. 

Průvodce je vám vždy na blízku a připraven pomoci v nesnázích. Jedná se o zkušeného instruktora konkrétní aktivity a zároveň seriózního průvodce s kultivovaným projevem. Všichni průvodci zvládají základy první pomoci a jsou vybaveni lékárničkou. V případě technických komplikací se průvodce promění ve zručného cyklo-mechanika. 

Jelikož se pohybujeme v krásné a zajímavé krajině, rádi vám u každé aktivity prozradíme místní zajímavosti a něco o historii

Občerstvení z lokálních produktů.

U každé aktivity jsme si pro vás připravili něco na zub.

Společnostem, které pro své zaměstnance hledají zajímavou a originální firemní akci, jsme připraveni vše zorganizovat na klíč. 

Včetně ubytování a stravy.

O školní skupiny se rádi postaráme na kurzech od jara do zimy. 

Nabízíme také pobytové a příměstské tábory pro děti.