Jak to funguje

DSCF1315.JPG

Vyberte aktivitu

Pokud si nejste jistí, napište nám, nebo zavolejte. Rádi vám poradíme, nebo vytvoříme speciální nabídku.

Grafický graf

Rezervujte termín

Rezervace lze provést online, nebo telefonicky.

 

Pokud Vám nevyhovuje pevný termín, ozvěte se nám. Zařídíme individuální termín.

SUP jóga pár

Platba

  • Záloha předem online  

  • Doplatek na místě uhradíte podle aktuálního počtu osob a vybavení (hotově nebo kartou)

skola deti.jpg

Meeting point

Důležité informace o místě setkání, programu a vybavení obdržíte předem emailem.

 

Fox guide centrum Severák

Adresa: Hrabětice 9, 468 11 Janov nad Nisou

Každá aktivita začíná a končí na předem dohodnutém místě. Vždy dostanete informace o možnostech parkování. O dalších podrobnostech jako je doporučené oblečení, nebo možnost úschovy osobních věcí, vás budeme předem informovat. Pokud jste si objednali zapůjčení sportovního vybavení, bude předem nachystáno. Vyhnete se tak dlouhým frontám v půjčovnách.

Na startu vás vždy čeká krátký úvod o tom, co se bude dít. Nastavíme si základní pravidla bezpečnosti. Dále už se jen necháte unášet krajinou a užijete si čerstvého vzduchu. 

Průvodce je vždy na blízku a připraven pomoci v nesnázích. Jedná se o zkušeného instruktora konkrétní aktivity a zároveň příjemného společníka s kultivovaným projevem. Všichni průvodci zvládají základy první pomoci a jsou vybaveni lékárničkou. V případě technických komplikací se průvodce promění ve zručného cyklo-mechanika. 

Jelikož se pohybujeme v krásné a zajímavé krajině, máme připravený výklad plný místních zajímavostí a historických souvislostí.

FG piknik.jpg
FG piknik.jpg

Občerstvení z vybraných lokálních produktů

U vybraných aktivit jsme si pro vás připravili menší piknik složený z toho nejkvalitnějšího a nejchutnějšího, co se v jizerkách vyrábí.